Dziecięca zabawa

Jak dbać o park trampolin?

Zadbany park trampolin jest wizytówką właściciela. Nie ma w tym zaskakującego. Dlatego tak ważną rolę odgrywają systematyczne kontrole i pielęgnacja parku, dzięki której elementy wyposażenia będą się cieszyć dłuższą żywotnością. Szybkie odkrycie awarii i natychmiastowa wymiana poszczególnych elementów sprawi, że wyposażenie sal zabaw będzie dłużej się cieszyć żywotnością.

Jak pielęgnować park trampolin?Serwis parku tramppolin

Aby zapobiec większym usterkom, należy skupić się na systematycznej kontroli poszczególnych elementów jak na przykład sprężyn, zamków i siatek. Pozostawione przedmioty na trampolinach mogą je rozerwać i doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji.

Polecamy stworzyć listę kontrolną, która będzie zawierać podpunkty do sprawdzenia elementów wyposażenia.

Co robić w razie usterki?

Jeżeli w Twoim parku trampolin zdarzyła się usterka, skorzystaj z usług serwisowych naszej firmy. Gwarantujemy szybką pomoc i wysokiej jakości sprzęt, dzięki któremu w Twoim parku trampolin i sali zabaw, goście będą się czuli bezpiecznie.

Szeroki zakres usług naszej firmy sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom 100% sprawne działanie wszystkich konstrukcji. Warto jednak mieć na uwadze, że wiele nic tak dobrze nie sprzyja pielęgnacji parków, jak codziennie kontrole pracowników. Dlatego, aby uniknąć awarii i należy w pierwszej kolejności dbać o wyposażenie samodzielnie.

Skontaktuj się ze mną jeszcze dziś
i ciesz się udanym biznesplanem!

Inwestycja sali zabaw

© Copyright 2023.
All Rights Reserved.