Dziecięca zabawa

Jak zapobiec usterkom w salach zabaw?

Uszkodzenia, pęknięcia i inne wady w sprzęcie to normalna rzecz. Szczególnie po długim czasie eksploatowania. Jednak nikt nie chce zatrzymywać rozwijającego się biznesu na rzecz remontów i napraw. Jak więc zapobiec usterkom i co zrobić, gdy jednak się pojawią?  Wbrew pozorom, to wcale nie jest tak trudne! Wystarczą trzy kroki: profesjonalny fachowiec, kontrola i serwis sal zabaw!

Po pierwsze, specjaliści!

Już w trakcie budowy należy zwrócić uwagę na precyzję producenta, a także wykorzystywany sprzęt. Jeżeli praca zostanie dobrze wykonana, szanse na uszkodzenia są o wiele niższe. Warto więc wybrać profesjonalnego producenta, który zna się na swoim fachu. Czasami lepiej dopłacić, niż potem stale wprowadzać poprawki i zamykać sale na czas napraw. Twój biznes na pewno na tym straci.

Postaw na fachowców, którym można ufać!

Serwis sal zabaw

Po drugie, kontrola i serwis!

Jednak mimo świetnej współpracy z producentem, warto postawić na codzienne kontrole. Sprawdzanie wyposażenia pozwoli na uniknięcie poważniejszych wad w sprzęcie.

Jeżeli jednak dojdzie do szkód, należy niezwłocznie wybrać serwis sal zabaw. Często jest on oferowany przez producenta wraz z resztą wykonywanych usług. Uszkodzenie sprzętu nie musi okazać się gigantycznym problemem, ponieważ to serwis zapewnia naprawę, m.in.:

  • Pianki pokrycia podestów,
  • Zjeżdżalni,
  • Sprężyn,
  • Otulin,
  • Siatek.

Dzięki temu, że serwis sal zabaw zapewnia profesjonalny sprzęt, wykonane zadanie będzie bezbłędne i bezpieczne. Obowiązkowo akcesoria powinny spełniać wszelkie atesty i normy, takie jak:  EN 1176-10, ASTM F 1918-12, które certyfikowane jest przez firmę zewnętrzną. Dlatego zwróć na to uwagę w czasie naprawy!

Skontaktuj się ze mną jeszcze dziś
i ciesz się udanym biznesplanem!

Inwestycja sali zabaw

© Copyright 2023.
All Rights Reserved.